Czym są feromony i na czym polega ich działanie?

Jeżeli jesteś mężczyzną używającym feromonów, nie dziw się, gdy czujesz na sobie skupiony wzrok kobiet znajdujących się w pobliżu, interesują się Twoją osobą stają się bardziej otwarte i szczere w rozmowie. Zwróć uwagę na ich mowę ciała. Obserwuj uważnie!

Jeżeli jesteś kobietą używającą feromonów, niech nie dziwi Cię fakt, że przyciągasz mężczyzn niczym magnes szpilki, mężczyźni uśmiechają się szeroko jednocześnie patrząc głęboko w oczy. Oni rzeczywiście chcą flirtować właśnie z Tobą!
Czym są feromony?

Feromony - substancje semiochemiczne należące do grupy infochemicznej. Przeważająca grupa feromonów to skomplikowane mieszaniny wielu różnych substancji chemicznych, często z jednym dominującym składnikiem, znacznie rzadziej są to jednoskładnikowe substancje chemiczne.Feromony występują w organizmie ludzkim m.in. w pocie, ślinie i moczu, nie mają one jednak zapachu lecz przy dużych stężeniach można wyczuć ciężką woń Androstenolu. Ich działanie uaktywnia się pod wpływem ciepłoty ciała. Pełnią one wiele ważnych funkcji w naszym codziennym, m.in. wyrażają dominację, wpływają na pewność siebie oraz przyciągają płeć przeciwną. Większość feromonów to substancje lotne, wywołujące reakcję skutecznie już przy minimalnym stężeniu. 
Efekty stosowania feromonów

Zarówno kobiety jak i mężczyźni wykazują zwiększone zainteresowanie osobą stosującą feromony. Podprogowe działanie feromonów sprawia , że stajemy się bardziej atrakcyjni seksualnie, bardziej otwarci na flirt i zawsze pozytywnie postrzegani przez otoczenie. Feromony okazują się bardzo pomocne we wszystkich życiowych sytuacjach. Działają jak magnes na klientów w sklepie. Masowe przybywanie ludzi do hipermarketów, chęć ponownych zakupów... Czy wiesz, że hipermarkety często stosują feromony, by sprzedać mało popularne drogie produkty? A może zastanawiałeś się jak to się dzieje, że w kinie czy teatrze mało atrakcyjne miejsca są zajęte? Czy zdarzyło Ci się kupić niezbyt przydatny, drogi produkt od bardzo przekonującego akwizytora? Faktem jest również to że feromony wydzielane przez samiczkę ćmy (z rodziny pawicowatych - Saturniidae) samce potrafią wyczuć nawet z 3 kilometrów!Tak działają feromony!Feromony odpowiednio ekstraktowane z roślin, połączone z syntetycznymi feromonami, można kupić w formie bezwonnego olejku lub jako perfumy o intrygujących zapachach.To nie magia, to nie ściema to wszystko to zaawansowana chemia.Feromony są skuteczne tylko musisz nauczyć się z nich korzystać.
VNO

Narząd Jacobsona, narząd przylemieszowy (łac. organum vomeronasale) nazywany również narządem lub organem lemieszowym, lemieszowo-nosowym, lub womero-nasalnym, w skrócie oznaczany VNO (od ang. vomeronasal organ) występujący u ssaków, gadów oraz płazów. Chemoreceptywny, parzysty narząd zmysłu wykrywający szereg substancji chemicznych. Zawiera receptory feromonów z rodzin V1R, V2R i V3R, które mają duże znaczenie w komunikacji podprogowej. Substancje docierające do narządu Jacobsona (VNO) wpływają na zachowania związane z kojarzeniem oraz na zachowania społeczne.U ssaków występuje w pobliżu kości lemieszowej, wewnątrz jamy nosowej po obu stronach przegrody nosa. Większość ssaków poprzez lizanie lub węszenie przenosi zawarte w powietrzu molekuły do śliny, która następnie dociera do VNO. Słonie używają do tego celu swojej trąby. Niektóre ssaki (np. kotowate i kopytne) unoszą górną wargę w charakterystyczny sposób, by zapewnić dostęp powietrza do narządu Jacobsona. Dodatkowo narząd kurczy się i rozszerza zasysając docierające do niego substancje.Doświadczenia wykazują, że istnieje połączenie z podwzgórzem odpowiedzialnym za reakcje bezwiedne.
Układ limbiczny

Układ limbiczny, układ rąbkowy, układ brzeżny – układ struktur korowych i podkorowych mózgu, biorący udział w regulacji zachowań emocjonalnych oraz niektórych stanów emocjonalnych takich jak zadowolenie, przyjemność czy strach. Jest istotny dla procesu zapamiętywania oraz motywacji danego osobnika. Wpływa na pewne czynności wegetatywne. Pierwotnie był kojarzony wyłącznie ze zmysłem węchu.Układ limbiczny jest pojęciem fizjologicznym. Budowa anatomiczna mózgu człowieka nie uzasadnia odrębności struktur wchodzących w jego skład od innych jego obszarów, ani również nie pozwala na wyodrębnienie jego elementów. Układ limbiczny został wyodrębniony wyłącznie na podstawie badań klinicznych. Początkowo przypisywano mu rolę w odbiorze i interpretacji wrażeń węchowych. W rezultacie dokładniejszych badań ostało się jasne, że układ limbiczny pełni bardzo ważną funkcję w wyzwalaniu pewnych emocji oraz wpływa na zachowania popędowe. Większość jego struktur pełni wiele ról. Przykładowo zakręty oczodołowe pozwalają nie tylko na ocenę pokarmu na podstawie wyglądu, konsystencji czy zapachu, ale również na wyzwalanie uczucia strachu oraz agresji. Układ limbiczny wpływa również na popędy takie jak głód, pragnienie czy popęd seksualny. Uszkodzenie przyśrodkowej części ciała migdałowatego powoduje afagię (zaburzenie pobierania pokarmu). Układ limbiczny może być odpowiedzialny za pewne odmienne zachowania seksualne. Dzięki swoim licznym połączeniom z różnymi ośrodkami mózgu wpływa na wiele czynności wegetatywnych, w tym na ośrodki krążeniowe i oddechowe. Odbywa się to głównie za pośrednictwem podwzgórza, gdzie znajdują się liczne ośrodki wegetatywne, choć może oddziaływać na nie za pomocą bezpośrednich połączeń np. połączenia ciała migdałowatego z jądrem pasma samotnego i niektórymi jądrami nerwu błędnego. Układ limbiczny pełni pewną rolę w modyfikacji procesów sensorycznych na wczesnym etapie ich powstawania, poprzez oddziaływanie na obszary sensoryczne asocjacyjne oraz pierwotne.
Podwzgórze

Podwzgórze (łac. hypothalamus) - część podkorowa mózgowia zaliczana do międzymózgowia, która nadzoruje reakcje bezwiedne organizmu.Podwzgórze zawiera ważne ośrodki kierujące czynnością autonomicznego układu nerwowego, gospodarką wodną organizmu (regulacją ilości wody i odczuwaniem pragnienia), termoregulacją, czynnością gruczołów wewnątrzwydzielniczych, pobieraniem pokarmu (głód i sytość), przemianą tłuszczów, przemianą węglowodanów (cukrów), snem i czuwaniem, czynnościami seksualnymi (cyklami układu rozrodczego, popędem seksualnym) oraz reakcjami emocjonalnymi. Czynność podwzgórza pozostaje w ścisłym związku z przysadką mózgową.Podwzgórze, które jest ośrodkiem preferencji seksualnych w mózgu, pełni odmienne funkcje u kobiet niż u mężczyzn. U mężczyzn reguluje ono przepływ hormonów w taki sposób, żeby zapewnić utrzymanie stałego ich poziomu. U kobiet podwzgórze reaguje na wysoki poziom hormonu powodując dalsze jego wydzielanie. (Anne Moir, David Jessel "Płeć mózgu").Podwzgórze stanowi wierzchołek trójkąta, łączący bezpośrednio biochemiczny kanał łączności z kanałami nerwowymi. Tą drogą wszelkiego rodzaju procesy psychiczne mogą wpływać na zmianę funkcji biochemicznych organizmu żywego. Szczególną pozycję w łączności mózgu z narządami wewnętrznymi zajmują aminy katecholowe: adrenalina i noradrenalina.Na podstawie doświadczeń na szczurach stwierdzono, że w podwzgórzu zlokalizowany jest ośrodek przyjemności. Przez podwzgórze do kory nerwowej przepływają bodźce czuciowe, dlatego podwzgórze nazywane jest podkorowym ośrodkiem czucia.
Oksytocyna

Oksytocyna (OXY,oxytocin, ATC: H01 BB02) – hormon peptydowy, neuroprzekaźnik, uwalnia się okresowo, dobrze rozpuszczalny w wodzie.Wytwarzana jest w jądrze przykomorowym i nadwzrokowym podwzgórza i neuronami przekazywana jest do tylnego płata przysadki, gdzie następnie jest magazynowana. Oksytocyna powoduje skurcze mięśni macicy, co ma znaczenie podczas akcji porodowej. Uczestniczy także w akcie płciowym i zapłodnieniu (powoduje skurcze macicy podczas orgazmu, które ułatwiają transport nasienia do jajowodów).Uwalniana jest po podrażnieniu mechanoreceptorów brodawek sutkowych np. podczas ssania piersi, co ułatwia wydzielanie mleka oraz po podrażnieniu receptorów szyjki macicy i pochwy. Estrogeny wzmagają wydzielanie oksytocyny, a progesteron je hamuje. Bezpośrednio po porodzie, oksytocyna powoduje obkurczanie macicy oraz położonych w ścianie macicy naczyń krwionośnych, tamując w ten sposób krwawienie po urodzeniu łożyska. W okresie połogu ma bezpośredni wpływ na zwijanie macicy, tak więc karmienie piersią przyspiesza ten proces.Odgrywa również rolę w zaufaniu między ludźmi.
Mężczyźni jak i kobiety wydzielają odpowiednie dla swojej płci feromony , które działają zarówno na ich samych, osoby tej samej płci jak i na płeć przeciwną.


Feromony męskie:

Androstenol - młodzieńcza witalność
Androstenon - dominacja oraz autorytet
Androsteron - dominacja oraz autorytet
Androstadienon (A1, dawniej ER-670) - modulator nastroju kobiet


Feromony żeńskie:

Estratetraenol (Ph15, dawniej ER-830) - zapach kobiety
Kopuliny - kobieca seksualnośćWybierz kategorię
Feromony męskie
BEZWONNE
ZAPACHOWE
Feromony damskie
BEZWONNE
ZAPACHOWE
Promocyjne zestawy startowe
BEZWONNE
ZAPACHOWE
MIESZANE
Promocyjne zestawy ilościoweBony upominkowe
Najczęściej oglądane
Formy
wysyłki
Gwarantujemy w 100%
dyskretną przesyłkę!


Szczegóły na temat płatności i dostawy znajdziesz
na stronie Płatność i dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 24h

Szybki kontakt
Skuteczne feromony

01-318 Warszawa
Szobera 4/6
(adres do korespondencji)Odbiory osobiste realizujemy:
Warszawa
Reymonta 12 paw.12
(następnego dnia od złożenia zamówienia)


tel 500 065 800
e-mail: kontakt[małpa]skuteczneferomony.pl

 
 
O sklepie Regulamin Kontakt FAQ PheromaxBTBChikaraNPAPerfectThe EdgePolityka prywatnościReklamacje i zwroty
pasek platnosci
Skuteczne feromony | Sklep internetowy z produktami zawierającymi feromony.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
KQS.store :: software